Oferujemy Państwu wysokiej jakości druk na najwyższej klasy ploterach!

Ploter drukujący Roland XJ-740

ploter-drukujacy-roland-xj-740

Jest to jeden z lepszych w swojej klasie ploterów ekosolwentowych. Ploter o szerokości zadruku 1,8 m przeznaczony jest głównie do druku grafik przeznaczonych na zewnątrz pomieszczeń jak np.: banery, billboardy, tablice informacyjne, oklejanie samochodów. Drukarka wielkoformatowa działająca na tuszach ekosolwentowych pozwala na uzyskanie wysokiej trwałości wydruków.

Ploter drukująco-tnący Roland VersaCamm VP-540

ploter-drukujaco-tnacy-roland-versacamm-vp-540
Ploter ekosolwentowy o wszechstronnym zastosowaniu. Pozwala na wydruk i docięcie grafiki do pożądanego kształtu. Używany np.: do wydruku i docięcia naklejek o nietypowych kształtach. Wycinanie liter w folii samoprzylepnej, reklama na naklejkach

Ploter HP Designjet L25500

ploter-hp-designjet-l25500
Jest to ploter działający w technologii HP Latex tzn. na tuszach w 100% ekologicznych. Wydruki charakteryzują się bardzo wysoką jakością oraz brakiem nieprzyjemnego zapachu farby. Zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Wydruki technologią lateksową idealnie nadają się do wnętrz – gdzie zapach ma znaczenie, jak np.: fototapety, płótna.Technologia ta pozwala na druk podświetlanych ekspozycji w niespotykanej dotąd jakości.